Klub kuželkářů Zálabák

 
Najdete nás také na FaceBooku.
Vyhledávání

Kontaktní informace
!!GOOGLE KALENDÁŘ ZÁLABÁK PŘES CELOU OBRAZOVKU -klikni sem!!

(pravidelně aktualizovaný detailní přehled využití kuželny - klubová činnost, zápasy, tréninky, pronájmy, turnaje a jejich obsazenost najdete v Google kalendář Zálabák)

Klub Kuželkářů Zálabák, z.s.
Hankova 62 50303 Smiřice
IČO 15061795

Kontaktní osoba:
Martin Hažva
📞 724 332 278
📧kksmirice@seznam.cz

Kantýna, požadavky na občerstvení:
Roman Vrabec
📞 603 205 747
📧romanvrabec@seznam.cz

💲Pronájem kuželny:
  • 1 dráha 150,-Kč/1h
  • 2 dráhy 300,-Kč/1h
  • Salonek 200,-Kč/1h

  • !!PRONÁJMY V DOBĚ Po-Pá NEJDŘÍVE od 17:00 hodin (DŘÍVĚJŠÍ START AKCE POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ s p. VRABCEM)!!

    KANTÝNA KUŽELNY NENÍ PROVOZOVNOU RESTAURAČNÍHO TYPU

    📶 Free wifi, heslo: Zalabak1938




    🛒 Internetový prodej kuželkářských potřeb


    Informace
    RSS kanál

    GPS souřadnice:
    50°18'3.5673739"N,
    15°51'28.7042284"E

    Platnost kolaudace kuželny: 22.10.2023

    MAPA

    E-mail

    Administace stránek

    Copyright © 2007,
    Roman Chlebníček

    Upgrade © 2019,
    Martin Hažva

    Verze systému

    Stovka do plných
    *  100 hodů do plných - výsledková listina
    Vydáno dne 26. 07. 2011 (4377 přečtení)


    Výsledková listina turnaje 100 do plných

    Celkové výsledky

    V komentáři k tomuto článku můžete vyjádřit svůj názor na tento turnaj, jeho zabezpečení, úroveň, či podněty pro vylepšení.



    Výsledky 8.ročníku

    celkové
    pořadí
    pořadí
    reg.
    pořadí
    nereg.
    Příjmení a jménooddílnáhozchyby
    11Petr JANÁKTrutnov DKV6250
    21Oldřich HORNYCHKK Zálabák Smiřice6200
    32Petr HOLANEC6170
    42Pavel FRAITTespo Cerekvice6060
    53Zdeněk DIVIŠSKP Hradec Králové6060
    64Jiří PROKOPSKP Hradec Králové6000
    75Lukáš ŠTICHPoděbrady6000
    86Svatopluk ČECHPoděbrady5990
    97Miroslav HEJNYŠSKK Náchod5970
    108František BERÁNEKSKP Hradec Králové5940
    119Václav PROKOPKK Zálabák Smiřice5940
    1210Ondřej ŠUSTRPoděbrady5920
    1311Radek URGELAKK Zálabák Smiřice5910
    1412Michaela DIVIŠOVÁSKK Náchod5880
    153Petr VÁCHALHradec Králové5880
    1613Martin ŠOLCSKP Hradec Králové5880
    1714Karel JOSEFKK Zálabák Smiřice5840
    1815Petr KROUPAPoděbrady5840
    194Josefa FRIEDOVÁTrutnov DKV5840
    2016Ivo JANDAKK Dobruška5830
    2117Petr SKUTILSK Přelouč5830
    2218Stanislav NOSEKKK Zálabák Smiřice5830
    2319Vladimír GUTLERKK Dobruška5820
    2420Jan PELÁKKolín5800
    255Vladimír MOLÁČEKTJ Start Olešnice5800
    2621David HANZLÍČEKSKP Hradec Králové5790
    2722Josef PARDUBSKÝSPK Hradec Králové5790
    286Ladislav ROLCTespo Cerekvice5760
    2923Miroslav ŠULCDvůr Králové5750
    3024Milan BROUČEK5720
    3125Petr SKUTILSK Přelouč5710
    327Ladislav ROLCTespo Cerekvice5690
    3326Kamil VOŠVRDA5690
    3427Jiří DOUCHA ml.SKK Náchod5680
    3528Martin HAŽVAKK Zálabák Smiřice5680
    3629Václav NOVOTNÝKK Zálabák Smiřice5660
    3730Kamil VOŠVRDA5660
    3831Václav WEBRHylváty5650
    398Alena PROKOPOVÁSKP Hradec Králové5650
    4032Jiří MOCHANKK Zálabák Smiřice5640
    4133Dušan RICHTERPoděbrady5620
    4234Michal SIROVÝDvůr Králové5620
    4335Pavel MADARASZSKK Náchod5600
    449Miloš KUNCELKUM CZ5600
    4510Marek KILLARTrutnov5600
    4611Otto BRÍDLERELKUM CZ5570
    4736Milan VOŠVRDA5570
    4837Oldřich HORNYCHKK Zálabák Smiřice5550
    4912Jaroslav JAŠKA ml.ELKUM CZ5540
    5038Jiří MOCHANKK Zálabák Smiřice5530
    5113Šárka HYKLOVÁPardubice5510
    5214M. JAŠKAELKUM CZ5510
    5315Kateřina ŠMÍDOVÁDvůr Králové5480
    5439Jaroslav GUTLERSKP Hradec Králové5480
    5516Michal KILLARTrutnov5470
    5640Martin ŠNYTRDvůr Králové5460
    5741Jaroslav HAŽVAKK Zálabák Smiřice5450
    5842Ludmila SKUTILOVÁSK Přelouč5450
    5943Karel JANOVSKÝPřelouč5440
    6044Jaroslav DLOHOŠKASKK Náchod5440
    6117Milan PEŠEKDvůr Králové5440
    6218David LUKŠANDvůr Králové5440
    6319Alena PROKOPOVÁSKP Hradec Králové5440
    6420Jaroslav JAŠKA st.ELKUM CZ5430
    6545Martina KRAMOSILOVÁDvůr Králové5430
    6646Irena ŠRAJEROVÁDvůr Králové5410
    6721MIHULKASolnice5400
    6822Jaroslav HYKELPardubice5400
    6947Jiří PROKOPSKP Hradec Králové5380
    7048Lukáš BLAŽEKDvůr Králové5350
    7149Vladimír KLINDERAPoděbrady5330
    7223MIHULKASolnice5330
    7350Martin KOZLOVSKÝDvůr Králové5320
    7424Jakub ŠNYTR5320
    7525Arpád HROBAREKELKUM CZ5320
    7626Josef ČÍŽEKPardubice5260
    7751Margita NOVOTNÁKK Zálabák Smiřice5230
    7827Ivan OCHOTNÝFerona5230
    7928FEICHTINGERSolnice5230
    8052Oldřich KADĚRADvůr Králové5200
    8129Zdeněk RYŠAVÝPardubice5170
    8230Blažena KRATOCHVÍLOVÁTrutnov DKV5140
    8331Milan PLŠEKSmiřice5120
    8432Marcel MOCHANKK Zálabák Smiřice5060
    8533Martin ČERNÝKK Zálabák Smiřice5050
    8634FEICHTINGERSolnice5000
    8753Margita NOVOTNÁKK Zálabák Smiřice4990
    8835Radek CEJNARTJ Start Olešnice4980
    8936Josef GRUNCLSlavie4900
    9054Tereza PROKOPOVÁKK Zálabák Smiřice4660
    9137Jaromír NOVOTNÝ st.TJ Start Olešnice4620
    9238Jaromír NOVOTNÝ ml.TJ Start Olešnice4600
    9339Josef SEDLÁČEKTJ Start Olešnice4590
    9440Yveta POKORNÁTespo Cerekvice4370
    9541Petr KOUTNÍKKK Zálabák Smiřice4340
    9642Jaromír NOVOTNÝ ml.TJ Start Olešnice4320
    9743Zlatka HORNYCHOVÁKK Zálabák Smiřice4270
    9844Karel MYŠIČKAPardubice4200
    9945Zlatka HORNYCHOVÁKK Zálabák Smiřice4150
    10046Josef MERVARTTJ Start Olešnice4130
    10147Jiří KSANDRTJ Start Olešnice4010
    10248JAROLÍMEKSmiřice3990
    10348Michal PŘÍKLOPÍKFerona3780
    10450STEIN3570
    10551VAŠKOVÁ3070

    Výsledky 7.ročníku

    celkové
    pořadí
    pořadí
    reg.
    pořadí
    nereg.
    jméno a příjmeníoddílnáhozchyby
    11Petr HOLANECTJ Start Rychnov n/Kn6180
    22David HANZLÍČEKKK Zálabák Smiřice6130
    33Ondřej ŠUSTRBohemia Poděbrady6120
    44Miroslav HEJNYŠSKK Primátor Náchod6060
    55Václav NOVOTNÝKK Zálabák Smiřice6060
    66Jiří SLAVÍKTJ Sokol Dobruška6060
    77Martin HAŽVAKK Zálabák Smiřice6060
    88Svatopluk ČECHBohemia Poděbrady6000
    99Oldřich HORNYCHKK Zálabák Smiřice5990
    1010Vladimír GÜTLERTJ Sokol Dobruška5960
    111Pavel FRAITTespo Cerekvice5930
    122František ROZSÍVALČD Uzel Přerov5920
    1311Tomáš SYROVÁTKATJ Tesla Pardubice5920
    143Petr RÜCKERTespo Cerekvice5920
    154František HNILICAČD Uzel Přerov5900
    1612Radek URGELAKK Zálabák Smiřice5880
    1713Michal JANEČEKKK Zálabák Smiřice5880
    1814-Roman VÁCLAVEKTJ Sokol Dobruška5860
    1915-Martin ŠOLCKK Zálabák Smiřice5840
    20-5Miloš KUNCAutoopravna Kostěnice5840
    2116-Jaroslav HAŽVASKK Primátor Náchod5820
    2217-Jiří ŠTEFÁČEKTJ Dvůr Králové n/L5810
    2318-Václav PROKOPKK Zálabák Smiřice5800
    2419-Pavel DUŠÁNEKTJ Start Rychnov n/Kn5800
    2520-František JANKTOTJ Lokomotiva Trutnov5780
    2621-Václav ŠMÍDAKK Zálabák Smiřice5760
    2722-Jiří PELIKÁNSKK Třebechovice5750
    28-6Ladislav NOŽIČKASokol Velenice5750
    29-7Petr ŠÍSTEKČD Uzel Přerov5730
    3023-Marie FRYDRYCHOVÁTJ Start Rychnov n/Kn5730
    3124-Jiří TESAŘSKK Primátor Náchod5690
    3225-Milan BROUČEKSKK České Meziříčí5670
    3326-Stanislav NOSEKKK Zálabák Smiřice5670
    34-8Ladislav ROLCTESPO Cereckvice5660
    3527-Jiří DOUCHA ML.SKK Primátor Náchod5660
    3628-Ivo JANDATJ Sokol Dobruška5660
    3729-Jiří MOCHANKK Zálabák Smiřice5650
    38-9Pavel MATUNAČD Cargo5650
    3930-Petr SKUTILSKK Přelouč5640
    4031-Dušan RICHTERBohemia Poděbrady5630
    4132-Milan VOŠVRDASKK České Meziříčí5630
    4233-Milan RINGELSKK Vrchlabí5630
    4334-Jakub BUTASKK Třebechovice5630
    44-10Radomír RYNT05620
    4535-Jaroslav DLOHOŠKASKK Primátor Náchod5610
    46-11Bohuslav TREJTNARSKP Hradec Králové5610
    4736-František BERÁNEKKK Zálabák Smiřice5600
    4837-Vladimír KLINDERABohemia Poděbrady5590
    4938-Irena BIDRMANOVÁTJ Start Rychnov n/Kn5580
    5039-Karel JOSEFKK Zálabák Smiřice5580
    5140-Jaroslav KEJZLARTJ Start Rychnov n/Kn5570
    5241-Hana KRUMLOVÁTJ Tesla Pardubice5560
    53-12Josef STRATILČD Uzel Přerov5560
    5442-Lukáš LUDVÍKKK Josefov5560
    5543-Ilona SÝKOROVÁTJ Start Rychnov n/Kn5560
    5644-Jaroslava ŘIČAŘOVÁTJ Lokomotiva Trutnov5560
    5745-Jan RINGELSKK Vrchlabí5540
    58-13Otto BRÁDLERAutoopravna Kostěnice5540
    5946-Martin IVANKK Zálabák Smiřice5530
    6047-Vít RICHTERTJ Tesla Pardubice5520
    61-14Jaroslav JAŠKAAutoopravna Kostěnice5500
    62-15Miloš KVAPILSKP Hradec Králové5500
    63-16Martin JAŠKAAutoopravna Kostěnice5470
    6448-Miroslav ŠULCTJ Dvůr Králové n/L5470
    6549-Kamil VOŠVRDASKK České Meziříčí5460
    66-17Jiří FRINTANáchod5390
    6750-Roman CHLEBNÍČEKKK Zálabák Smiřice5390
    68-18Josef RINGELHradec Králové5370
    69-19Karel ČERNÍKSKK Třebechovice p.O5370
    7051-Jaroslav RINDSKK České Meziříčí5360
    7152-Michal SIROVÝTJ Dvůr Králové n/L5360
    7253-Zdeňka KYRALOVÁTJ Lokomotiva Trutnov5350
    7354-Oldřich HORNYCHKK Zálabák Smiřice5350
    74-20Michal NOVÁKSokol Velenice5340
    75-21Alena PROKOPOVÁSKP Hradec Králové5330
    76-22Zdeněk SUCHÝTespo Cerekvice5330
    77-23Ludmila JOSEFOVÁPřelouč5310
    7855-Aleš ČERNILOVSKÝKK Zálabák Smiřice5270
    7956-Karel JANOVSKÝSpartak Kutná Hora5260
    8057-Milan VŠETEČKAKK Josefov5260
    81-24Jaroslav FRINTANáchod5230
    8258-Martin KOZLOVSKÝTJ Dvůr Králové n/L5190
    8359-Bohumír ŠMEJDAKK Zálabák Smiřice5190
    84-25Jiří PROKOPSKP Hradec Králové5160
    85-26Milan CACHHradec Králové5120
    86-27Tomáš VÍŠEKSKK Třebechovice p.O5080
    8760-Jan SLOVÍKTJ Lokomotiva Trutnov5040
    8861-Petr BŘEZINASKK Třebechovice5020
    89-28Eva CVEJNOVÁŠkoda Kvasiny4920
    90-29Filip IVAN04871
    9162-Tereza PROKOPOVÁKK Zálabák Smiřice4860
    92-30Jiří ŠMÍDMPaŘSD4810
    93-31Miloš NĚMECMPaŘSD4650
    94-32Yveta POKORNÁTespo Cerekvice4610
    95-33Ladislav ŽAMPAKK Zálabák Smiřice4450
    96-34Jiří JURÍČEK ST.04240
    97-35Zlata HORNYCHOVÁKK Zálabák Smiřice4160
    98-36Lucie HAHNOVÁSmiřice39515
    99-37Ivan KUBINAČD Cargo38013
    100-38Jiří JURÍČEK ML.032418
    101-39Kristína MARTINOVÁSmiřice30818

    Turnaj skončil, všem hráčům umístěných na medailových místech budou ceny předány po domluvě. Kontaktujte Klub na oficiální e-mailové adrese.

    Klub kuželkářů Zálabák děkuje všem zůčastněným hráčům za předvedené výkony na nově zrekonstruované kuželně a těšíme se do budoucnosti na hojnou účast při pořádání dalších turnajů.


    [Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
    Celý článek | Autor: Administrátor | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | e-mail tisk

    Inzerce

    OnLine
    nikdo

    Návštěvy

    Partneři

    Dnes


    🏆 Turnaje

    Sto do plných
    Smiřická sokolská
    Sto naruby
    Klasická stovka
    Stovka dvojic

    Pro přihlášení do turnajů pořádaných Klubem musíte být zaregistrován na těchto stránkách.
    Je to ochrana Vašich uložených dat a zabezpečení proti nechtěnému přihlášení do některých z pořádaných turnajů.
    Při registraci věnujte, prosím, pozornost povinným polím.


    Fotogalerie

    🕺 Pojď hrát kuželky

     
    Danisco Czech Republic BDK glass SGJW Hradec Králové Regis On Line

    Valid HTML 4.01 Transitional     Publikační systém WAMOS     WAMOS SEO nástroje

    Zde je místo pro Vaši reklamu, v případě Vašeho zájmu pište, prosím, na e-mail reklama(at)kksmirice.hys.cz

    Webhosting Endora.cz Naštvaný občan Královéhradecká asociace nevládních neziskových organizací Aukro.cz

    Klub kuželkářů Zálabák nenese žádnou odpovědnost za obsah této reklamy

    Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
    Základní pravidla pro používání phpRS systému
    Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

    Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x768 (max. 1280x1024).
    Správné zobrazení je podporováno pro prohlížeče:

    Firefox Firefox 3.5+    Safari Safari 3.0+    Opera Opera 10.5+    Chrome Chrome 4.1+    Internet Explorer IE 9.0+